Uznani Producenci – Profesjonalne Usługi

Poznaj ofertę okien i drzwi, zaufaj doświadczeniu, wybierz najlepsze rozwiązanie.

Drzwi

W swojej ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne URZĘDOWSKI i DOORSY oraz drzwi wewnętrzne firm DOORSY i LAGRUS. Wszystkie modele odznaczają się najwyższą jakością wykonania i bezpieczeństwa oraz oryginalnym i estetycznym wzornictwem.

Pełna gama modeli i kolorów to szeroki wybór i liczne możliwości dla każdego. Aby wpłynąć na komfort codziennego użytkowania doradzimy Państwu na co zwrócić uwagę, aby wybrać drzwi dla swoich potrzeb i oczekiwań.

Drzwi zewnętrzne

URZĘDOWSKI drzwi PREMIUM

Drzwi z linii PREMIUM posiadają konstrukcję ramowo-płycinową, a rama skrzydła i ościeżnica wykonane są z drewna klejonego warstwowo. Drzwi wykonane są z dwóch gatunków drewna - dębu lub meranti w dowolnych kolorach. Drzwi wyposażone są standardowo w system zawiasów, zamki i klamki. Wszystkie elementy można dowolnie zmieniać wybierając uprzednio z wielu wzorów i kolorów.

 

URZĘDOWSKI drzwi PŁYTOWE

Drzwi PŁYTOWE to solidne, bezpieczne drzwi z ościeżnicą wykonaną z drewna klejonego z zewnętrzną warstwą wykonaną z wodoodpornej sklejki i okleiny naturalnej. Drzwi posiadają izolację cieplną wykonaną z pianki z polistyrenu ekstradowanego i wzmocnienie profilem stalowym, a malowane są w sposób w pełni automatyczny przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń.

 

DOORSY drzwi NOWOCZESNE

Szeroka gama modeli i kolorów. Drzwi odpowiednie są zarówno do tradycyjnych konstrukcji domów, jak również do domów nowoczesnych. O ich niepowtarzalności decyduje grubość (jedna z największych na rynku - 90 mm), która zapewnia wysoką izolację od zimna, posiadając dodatkowo klasę antywłamaniową RC-2 w trzecim standardzie wyposażenia. Drzwi nowoczesne wyposażone są w trzykomorowy czteroszybowy pakiet szybowy bezpieczny lub antywłamaniowy P4 , który wedle wymagań klienta jest piaskowany lub stanowi szkło weneckie.

 

Drzwi wewnętrzne

DOORSY drzwi NOWOCZESNE

Dedykowane miłośnikom współczesnych wnętrz. Sprawdzą się doskonale zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w tych przestronnych, stając się wizytówką Państwa domu. Konstrukcje drzwi są w 100% drewniane. Drzwi wykończone są fornirem dębowym, a do ich malowania stosowana jest specjalna bejca, która doskonale uwydatnia naturalne słoje drewna. Drzwi pokryte są światłotrwałym lakierem poliuretanowym, o wysokiej odporności na zarysowania, co pozwala na utrzymanie niezmienionego koloru drewna przez wiele lat.

 

DOORSY drzwi RETRO

Zdobienia i listwy w większości wykonane są ręcznie. Drzwi wykonane są w 100% z drewna i wykończone są fornirem dębowym. Niewielkim odstępstwem od tradycyjnego wykonania jest stosowanie nowoczesnych ultratwardych lakierów poliuretanowych, co zapewnia im długowieczność. Dbając o ekologię proponujemy wykończenie szeroką gamą twardych olejów.

 

LAGRUS drzwi bezprzylgowe

Połączenie forniru dębu z unikalnym wzornictwem, mające nadać każdemu wnętrzu unikalny charakter. Drzwi łączą w sobie nowoczesne wzory, funkcjonalność oraz tradycyjną sztukę stolarską. W produkcji drzwi wykorzystywane są: klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne). Do wykończenia powierzchni używane są wysokogatunkowe lakierów poliuretanowe i akrylowe