Uznani Producenci – Profesjonalne Usługi

Poznaj ofertę okien i drzwi, zaufaj doświadczeniu, wybierz najlepsze rozwiązanie.

Rolety

Oferujemy:

Rolety podtynkowe - są to żaluzje stosowane przede wszystkim w ramach termomodernizacji budynków lub w budynkach nowo powstających. System ten daje możliwość ukrycia skrzynki żaluzyjnej pod elewacją budynku. Montaż rolet nadprożowych jest możliwy jedynie w sytuacji, gdy został przewidziany już na etapie budowy budynku. Są montowane w specjalnej skrzynce osadzonej nad nadprożem okiennym lub drzwiowym.

Rolety nadstawne- montowane na etapie osadzania stolarki okiennej lub drzwiowej. Montażu skrzynki żaluzyjnej i prowadnic dokonuje się na ramie okiennej lub drzwiowej przed ich osadzaniem we wnęce okiennej lub drzwiowej.

Rolety adaptacyjne - montowane najczęściej podczas remontu, renowacji lub doposażenia użytkowanych już obiektów. Montaż żaluzji odbywa się niezależnie od montażu okna, bez konieczności ingerencji w elewację budynku.

Rolety fasadowe - mogą być stosowane w każdym rodzaju budynków, zarówno w nowopowstałych jak i w już istniejących budynkach. Stosowane w celu ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem, stanowią również ważny element architektoniczny budynku. Płynna regulacja kąta nachylenia listew daje możliwość bezstopniowego doboru stopnia zacienienia pomieszczeń.